Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A monori csapat visszalépése miatt minden hét aktuális fordulóján az a csapat "kap" pihenőnapot, amely épp a Monor ellen játszana.

1.forduló (˙(08.28-29.)

III.KERÜLETI TUE – TATABÁNYAI NLSE

METIS PLANTUR 39 NFC I – METISPALANTUR 39 NFC II. 09.24. 19:00 Kolozsvári (péntek)

ZOLTEK NY.ÚJFALU – HIDEGKÚT SC

MONOR SE – HEVES DFC

TÁPIÓSZECSŐ FC – HÍD-UNIÓ SE

RÁKOSMENTI KSK – ERCSI TSK

PÉNZÜGYŐR SE – ASI-VÍZMŰVEK

Kerepes szabadnapos

2.forduló ((09.04-05.)

ASI-VÍZMŰVEK - RÁKOSMENTI KSK

ERCSI TSK - TÁPIÓSZECSŐ FC

HÍD-UNIÓ SE - MONOR SE

HEVES DFC - KEREPES SE

HIDEGKÚT SC - METIS-PLANTUR 39 NFC II. ??:??

METIS-PLANTUR 39 NFC I - III.KERÜLETI TUE-5-én 15:00  Kalap u

TATABÁNYA NLSE - PÉNZÜGYŐR SE

Zoltek-Nyergesújfalu szabadnapos

3.forduló ((09.11-12.)

III.KERÜLETI TUE - HIDEGKÚT SC

ZOLTEK NY.ÚJFALU SE - HEVES DFC

KEREPES SE - HÍD-UNIÓ SE

MONOR SE - ERCSI TSK

TÁPIÓSZECSŐ FC - ASI-VÍZMŰVEK

RÁKOSMENTI KSK - PÉNZÜGYŐR SE

TATABÁNYA NLSE - METIS-PLANTUR 39 NFC I. 11-én 14:00

 Metis Plantur 39 NFC II. szabadnapos

4.forduló (09.18-19.)

RÁKOSMENTI KSK - TATABÁNYA NLSE

PÉNZÜGYŐR SE - TÁPIÓSZECSŐ FC

ASI-VÍZMŰVEK - MONOR SE

ERCSI TSK - KEREPES SE

HÍD-UNIÓ SE - ZOLTEK NY.ÚJFALU SE

HEVES DFC - METIS-PLANTUR 39 NFC II. 19. 11:00

HIDEGKÚT SC - METIS-PLANTUR 39 NFC  I. 18-án 11:00 Építők

 III.Kerület szabadnapos

5.forduló (09.25-26.)

III.KERÜLETI TUE - HEVES DFC

METIS-PLANTUR 39 NFC II - HÍD-UNIÓ SE 26-én 19:00 siketek

ZOLTEK NY.ÚJFALU SE - ERCSI TSK

KEREPES SE - ASI-VÍZMŰVEK

MONOR SE - PÉNZÜGYŐR SE

TÁPIÓSZECSŐ FC - RÁKOSMENTI KSK

TATABÁNYA NLSE - HIDEGKÚT SC

 Metis Plantur 39 NFC I. szabadnapos

6.forduló ((10.02-03.)

TÁPIÓSZECSŐ FC - TATABÁNYA NLSE

RÁKOSMENTI KSK - MONOR SE

PÉNZÜGYŐR SE - KEREPES SE

ASI-VÍZMŰVEK - ZOLTEK NY.ÚJFALU SE

ERCSI TSK - METIS-PLANTUR 39 NFC II. 3-a 15:30

HÍD-UNIÓ SE - III.KERÜLETI TUE

HEVES DFC - METIS-PLANTUR 39 NFC I. 3-0 11:00

Hidegkút szabadnapos

  7. forduló (10.09-10.)

III.KERÜLETI TUE - ERCSI TSK

METIS-PLANTUR 39 NFC II - ASI-VÍZMŰVEK 10-én 15:00 Építők

ZOLTEK NY.ÚJFALU SE - PÉNZÜGYŐR SE

KEREPES SE - RÁKOSMENTI KSK

MONOR SE - TÁPIÓSZECSŐ FC

HIDEGKÚT SC - HEVES DFC

METIS-PLANTUR 39 NFC I - HÍD-UNIÓ SE 10-én 19:00 Kolozsvári

Tatabánya szabadnapos

 8. forduló (10.16-17.)

MONOR SE - TATABÁNYA NLSE

TÁPIÓSZECSŐ FC - KEREPES SE

RÁKOSMENTI KSK - ZOLTEK NY.ÚJFALU SE

PÉNZÜGYŐR SE - METIS-PLANTUR 39 NFC II-17-én 11:00 Pasaréti út (vagy korábban)

ASI-VÍZMŰVEK - III.KERÜLETI TUE

ERCSI TSK - METIS-PLANTUR 39 NFC I. 17-e 15:00

HÍD-UNIÓ SE - HIDEGKÚT SC

Heves szabadnapos

9. forduló (10.23-24..)

III.KERÜLETI TUE - PÉNZÜGYŐR SE

METIS-PLANTUR 39 NFC II - RÁKOSMENTI KSK 24-én 15:00 Siketek

ZOLTEK NY.ÚJFALU SE - TÁPIÓSZECSŐ FC

KEREPES SE - MONOR SE

HIDEGKÚT SC - ERCSI TSK

METIS-PLANTUR 39 NFC I - ASI-VÍZMŰVEK 24-én 19:00 Kolozsvári

TATABÁNYA NLSE - HEVES DFC

 Híd Unió szabadnapos

10. forduló (10.30-31.)

KEREPES SE - TATABÁNYA NLSE

MONOR SE - ZOLTEK NY.ÚJFALU SE

TÁPIÓSZECSŐ FC - METIS-PLANTUR 39 NFC II. ???????

RÁKOSMENTI KSK - III.KERÜLETI TUE

PÉNZÜGYŐR SE - METIS-PLANTUR 39 NFC  I. ??????

ASI-VÍZMŰVEK - HIDEGKÚT SC

HÍD-UNIÓ SE - HEVES DFC

 Ercsi szabadnapos

11. forduló (11.06-07.)

III.KERÜLETI TUE - TÁPIÓSZECSŐ FC

METIS-PLANTUR 39 NFC II - MONOR SE 7-én 15:00 Siketek

ZOLTEK NY.ÚJFALU SE  - KEREPES SE

HEVES DFC - ERCSI TSK

HIDEGKÚT SC - PÉNZÜGYŐR SE

METIS-PLANTUR 39 NFC  I   -RÁKOSMENTI KSK 7-én 11:00 Siketek

TATABÁNYA NLSE - HÍD-UNIÓ SE

 ASI-Vízművek szabadnapos

12. forduló (11.13-14..)

ZOLTEK NY.ÚJFALU SE - TATABÁNYA NLSE

KEREPES SE - METIS-PLANTUR 39 NFC II. ?????

MONOR SE - III.KERÜLETI TUE

TÁPIÓSZECSŐ FC - METIS-PLANTUR 39 NFC  I.??????

RÁKOSMENTI KSK - HIDEGKÚT SC

ASI-VÍZMŰVEK - HEVES DFC

ERCSI TSK - HÍD-UNIÓ SE

 Pénzügyőr szabadnapos

13. forduló (11.20-21.)

III.KERÜLETI TUE - KEREPES SE

METIS-PLANTUR 39 NFC II - ZOLTEK NY.ÚJFALU SE-20-án 17:00 Kolozsvári

HÍD-UNIÓ SE - ASI-VÍZMŰVEK

HEVES DFC -  PÉNZÜGYŐR SE

HIDEGKÚT SC - TÁPIÓSZECSŐ FC

METIS-PLANTUR 39 NFC I - MONOR SE 20-án 19:00 Kolozsvári

TATABÁNYA NLSE - ERCSI TSK

 RKSK szbadnapos

14. forduló (11.27-28.)

METIS-PLANTUR 39NFC II - TATABÁNYA NLSE 27-én 17:00 Siketek

ZOLTEK NY.ÚJFALU SE - III.KERÜLETI TUE

KEREPES SE - METIS-PLANTUR 39 NFC I. ?????

MONOR SE - HIDEGKÚT SC

RÁKOSMENTI KSK - HEVES DFC

PÉNZÜGYŐR SE - HÍD-UNIÓ SE

ASI-VÍZMŰVEK - ERCSI TSK

 Tápiószecső szbadnapos

15. forduló(12.04-05.)

III.KERÜLETI TUE - METIS-PLANTUR 39 NFC II. ?????

ERCSI TSK - PÉNZÜGYŐR SE

HÍD-UNIÓ SE - RÁKOSMENTI KSK

HEVES DFC - TÁPIÓSZECSŐ FC

HIDEGKÚT SC - KEREPES SE

METIS-PLANTUR 39 NFC I. - ZOLTEK NY.ÚJFALU SE-5-én 17:00 Kolozsvári

TATABÁNYA NLSE - ASI-VÍZMŰVEK

 Monor szabadnapos

 
 

 





Archívum

Naptár
<< Július / 2017 >>