Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

BLSZ NŐI BAJNOKSÁG 15. FORDULÓ

2011.12.02

Sajnos megint éppen, hogy el tudtunk indulni 10 emberrel Hevesre. Így is Betti sérülten jött velünk. Megpróbálta vállalni a játékot, de sajnos a bemelegítésnél kiderült, hogy ez nem fog menni. Így eggyel kevesebben kezdtük el a játékot. Nagyon fontos volt ez a mérkőzés, hogy a közép mezőnyben tudjunk maradni. Heves nagyon meglepett minket, hiszen már a 12. percben 2: 0-ra vezetett. Nagyon sokat fejlődtek tavaly óta. Szerencsére láttam a lányokon, hogy nincsenek letörve, és meg akarják fordítani a mérkőzést. A 40. percre sikerült is kiegyenlítenünk. Kezdtünk megnyugodni, és már a pihenőre gondoltunk, de a lefújás előtt Heves begyűrt, egy gólt. Félidő 3: 2. Ennek ellenére a lányok jó hangulatban voltak, bíztak a győzelemben. Megígértek, hogy mindent megtesznek a győzelemért, még úgy is, hogy 1-el kevesebben játszanak. Ígéretüket tartották. Hiszen 6 perc elteltével, már mi vezettünk. Ami azt jelenti, hogy 2 gólt rútunk 6 perc alatt. Nagy küzdelem folyt a pályán, mindkét csapat nagyon akarta a győzelmet. Látványos jó színvonalú, eseményekben gazdag játék volt.

Megint jött a hideg zuhany. Heves egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után, kiegyenlített. Mindkét kapu felváltva veszélyben volt. Bármelyik csapat győzhetett. Nagy küzdelemben Rozit lerántották a büntető területen belül, de a bíró továbbot intett. Ennek ellenére a játékvezetéssel nem volt probléma, korrekten bíráskodott. Sajnos Eszternek is kiment a bokája, ilyenkor sokat állt a játék. 10 percet az alapvonalon is kívül ápolni kellett. Hős lányunk, végül is fájós bokával is vállalta a játékot. Küzdelmünknek meg lett az eredménye. Ada belőtte győztes gólunkat. Nagyon vártuk, már a végét. A bíró 5 percet hosszabbított, de csak eljött a 3-as sípszó. Győztünk.