Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

BLSZ NŐI BAJNOKSÁG 14. FORDULÓ

2011.11.24

Nagyon hidegben kezdődött a mérkőzés. A Monor egyből az elején átvette a kezdeményezést. Végig támadták az első félidőt, de gólhelyzetet nagyon nem tudtak kialakítani. Sajnos mi a fél pályán nem jutottunk át. Itt kell megdicsérnem a taktikájukat. Ha megszereztük a labdát nem támadtak le saját térfelünkön, hanem visszahúzódtak a félpályáig. Így szinte lehetetlen volt indítani csatárainkat. Megérte nekik kijönni az Újpest meccsre, mivel ott láthatták, hogy letámadásaink életveszélyesek. Sajnos az első félidőben ezt egyszer sem tudtuk megmutatni. Félidő 0: 0 volt. Második félidőben tovább folytatódott a Monori szorítás, de már támadásaik gólveszélyesebbek voltak.

Mi végig csak védekeztünk. A 70. percben, egy szöglet után Monor megszerezte a vezetést. Teljesen megérdemelten. A lányok most ébredtek fel. A küzdelem nyíltabb lett, már mi is vezettünk egy-két támadást. De az ellenfél, még mindig nem támadott le. Mindig visszahúzódtak a saját térfelükre, ahogy labdát szereztünk. Lányoknál, még nem láttam ilyen fegyelmezett játékot. Az utolsó 20 perc, kimondott színvonalas játékot hozott. De sajnos, mi csak a kapufáig jutottunk Anita nagy lövése után. Az eredmény nem változott.