Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

BLSZ NŐI BAJNOKSÁG 13. FORDULÓ

2011.11.17

Mérkőzés elején nagyon megleptek minket az újpesti lányok. A tabellán elfoglalt helyezések szerint, simán kellett volna hoznunk a meccset. Játszani még nem láttuk őket, és így nagy meglepetést okoztak. Szinte végig náluk volt a labda, nagyon ügyesen szövögették támadásaikat. Ügyesen passzoltak, nagyon sokat futottak. A 20. perc körül meg is lett az eredménye, megszerezték a vezetést. A gól után is tovább támadott az Újpest. Váratlanul egy gyors ellentámadásból Eszti megszerezte az egyenlítő gólt, a 30 percben. Ez volt az ébresztő! Mostantól, már mi is elkezdtünk játszani. a játék kiegyenlített lett. A félidő végéig az eredmény, már nem változott.

Második félidőre, már egy jobb Kerepes jött ki. Nagyon nyílt sisakos játék folyt a pályán. Az Újpest, már a mi térfelünkön letámadott, nagyon harcosak voltak, de nagyon sportszerűek is. A letámadásaikban benne volt, hogy mi gyors ellentámadásokat tudtunk vezetni. Két technikás csatárunk révén. Az 55. percben Eszti csodálatos egyéni akció után tört be a büntető területre, ahol felrúgták. Büntetőt ő végezte el, de sajnos a kapu mellé lőtte. Szerencsére a csapat nem tört le, tovább folytattuk az ellentámadásainkat. Eljött a várva várt pillanat is. A 70. percben egy szöglet után Rozi gyönyörű fejessel vette be az ellenfél kapuját. Az Újpest tovább támadott, de a kapuban a 13 éves Mesi nagyon jól védett. A végére maradt a csattanó. Eszti egy szögletrúgásból kapuba csavarta a labdát, így kialakult a végeredmény 3: 1. Egy nagyon jó csapatot győztünk le. Egy nagyon küzdelmes, és színvonalas mérkőzésen. Mérkőzésre kíváncsi volt a Monor edzője, és pár játékos is. Mivel legközelebb őket fogadjuk Kerepesen.